Поліцейського підвезли на Mazda, викраденій в нього 20 років тому

Після викрадення улюбленого автомобіля поліцейський так і не наважився купити собі новий транспортний засіб.

Нігерійський поліцейський Тоні Акінвуні через 20 років знайшов свій викрадений автомобіль. Він ловив на дорозі машину, щоб дістатися до будинку. Усівшись на сидіння позаду, він зрозумів, що опинився в тій самій Mazda 620, яка була викрадена у нього в 1989 році.

Перше, що Тоні впізнав в машині - це напис "Ese O, Baba" (в перекладі - "Слався, Боже"), яку на сидінні зробила його дочка, якій на той момент було лише 3 роки.

Як тільки поліцейський розпізнав автомобіль, він заарештував водія і разом з ним поїхав у відділення.

"Я був упевнений, що це та сама машина. Це єдиний транспортний засіб, що у мене коли-небудь був. Я впізнав його одразу ж", - сказав Тоні.

За його словами, в той вечір, 20 років тому, група підлітків накинулися на нього, забрала гаманець і зникла з місця на його Mazda.

"Неймовірно, що злодії виявилися настільки безглузді, що навіть не додумалися переробити автомобіль", - дивується автовласник.

58-річний Тоні Акінвуні придбав Mazda 620 в 1986 році і проїздив на ній всього три роки. Як він зізнався, після викрадення улюбленого автомобіля він так і не наважився купити собі новий транспортний засіб.

Читайте також:

Британець 12 днів блукав в австралійських горах

Британська дівчинка більше 10 років прожила с двома серцями

У Білорусі видають зарплату дровами

Шведські бабусі знайшли найбільше родовище золота в Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: