Поліція приймала назву прав водіїв за імена власників

Ірландська дорожня поліція приймала назву прав водіїв польською за імена власників.

Ірландська дорожня поліція півтора роки приховувала нетямущість своїх співробітників, що приймали назву прав водіїв польською за імена власників, пише газета Irish Times.

Виданню удалося отримати копію листа одного із співробітників, який ще в червні 2007 року звернув увагу свого керівництва на те, що в базі даних поліції фігурують близько 50 порушників ПДР на ім'я Право Язди (Prawo Jazdy). Поліцейський здогадався заглянути в польсько-англійський словник і з'ясував, що дане словосполучення не є ім'ям злісного рецидивіста, а всього лише означає на мові Міцкевича "посвідчення водія".

"Відмітивши це, я вирішив перевірити базу даних порушників Pulse і глянути, скільки інспекторів зробили цю помилку. Результат привів мене в шок: у системі Право Язди з різними реєстраційними даними фігурував більше 50 разів ", - цитує газета слова співробітника поліції.

Джерела в правоохоронних органах Ірландії підтвердили газеті факт різкого сплеску в 2007 році числа правопорушень, здійснених міфічним Правом Язди, проте завірили видання в тому, що в середині того ж року була проведена модернізація бази даних з метою недопущення подібних казусів.

До цих пір неясно, кого варто звинувачувати в поголовній помилці - ірландських поліцейських, які неуважно прочитували особисті дані з посвідчень, або власників польських прав водіїв, які свідомо збивали їх з пантелику.

Раніше в Польщі права водіїв випускалися у формі книжки і були схожі на ті, які використовуються в Ірландії, проте в 2004 році вони були модифіковані. На сьогоднішній день польське посвідчення водія є рожевою карткою з прапором ЄС, в правому кутку якої надруковані слова Prawo Jazdy, а під ним особисті дані власника.

Читайте також:

Малюків-сурікатів, що народилися в неволі в Сіднеї, показали публіці

У Британії на залізничній станції заборонили цілуватися

У Великобританії 13-річний школяр став татом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: