Поліція знайшла "10 заповідей" мафії

Поліція виявила в особистих речах "хрещеного батька" сицилійської мафії Сальваторе Ло Пікколо правила для членів мафії.

Поліція виявила в особистих речах заарештованого 5 листопада "хрещеного батька" сицилійської мафії Сальваторе Ло Пікколо правила для членів мафіозних угрупувань, пише The Times. 

За інформацією видання, надрукований на машинці документ, який має назву "Права і обов`язки", включає так звані "десять заповідей", яких повинен дотримуватися хороший мафіозі. 

Перша "заповідь" свідчить, що учасники дружніх кланів не повинні знайомитися безпосередньо, а лише за представленням третьої сторони. 

Друга говорить про те, що хороший мафіозі не повинен упадати за дружинами своїх друзів. Третя і четверта "заповіді" попереджають, що члени угрупування не повинні дружити з поліцією, а також захоплюватися відвідинами клубів і пабів. 

Згідно п`ятого правила, мафіозі повинен виконати завдання Коза Ностри, навіть якщо його дружина має ось-ось народити. 

Шоста "заповідь" - твердо дотримувати призначених зустрічей, сьома - поважати своїх дружин, восьма - говорити правду, відповідаючи на запитання, дев`ята - не привласнювати чужі гроші. 

У десятій "заповіді" встановлюється, хто може і хто не може стати членом мафіозного угрупування. Зокрема, в клан не приймають людей, у яких є родичі в органах правопорядку, а також викритих в зраді, "поганій поведінці" і "низьких моральних цінностях".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: