Польський хакер присвоїв інтернет-сайту сейму адресу будинка розпусти

Польський студент разом з другом задля розваги зламав сайти керівних органів країни, серед них - сайти президента й сейму.

Варшавська прокуратура розгляне справу про атаку на інтернет-сайт польського сейму (парламенту).

Хакери присвоїли йому адресу "віртуального борделю", повідомляє 10 березня польський телеканал TVN24.

Скандал розгорівся після того, як 20-річний студент інформатики з польського містечка Тихи та його друг зламали сайт сейму.

Вони досягли того, щоби кожен, хто набере у вікні адреси в Інтернеті wirtualnyburdel.pl (в перекладі з польської "віртуальний бордель"), потрапляє на сайт польського парламенту.

Більше того, вводячи у вікні адреси wirtualnyburdel.com користувачі автоматично потрапляють на сайт польського Управління соціального страхування, а brzdac.net (в перекладі "малюк, дитина") - на сайт президента країни.

"Ця справа ясна і потребує нашого втручання. Усі необхідні для прокуратури документи вже готові", - зазначає директор прес-служби сейму Кшиштоф Люфт.

В свою чергу, сам хакер просить не сприймати свій вчинок серйозно та називає його "дурним жартом ".

"Можу лише перепросити тих, кому ми зашкодили. Однак я вважаю, що ми нікому в Польщі не нашкодили, окрім канцелярії сейму", - сказав студент-хакер.

За словами польських експертів, тепер йому загрожує покарання у вигляді штрафу або позбавлення волі за порушення статті 212 Кримінального кодексу Польщі.

За цією статтею, особа, що присвоює іншій особі чи організації властивості, що можуть принизити їх в суспільній думці або призвести до втрати довіри, підлягають штрафу або покаранню через позбавлення волі на термін до одного року.

Якщо ж винний вчиняє ці дії за допомогою ЗМІ, то підлягає штрафу чи тюремному ув’язненню на строк до двох років.

Читайте також:

Претендентів на звання найуспішніших грабіжників засадили у в’язницю

Турецький суд дав українському хакеру 30 років в'язниці

Соціальні мережі стають раєм для хакерів

Російські хакери залишили без Інтернету всю Киргизію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: