Польському поштареві заборонили бути Джеймсом Бондом

Польський РАГС заборонив молодому поштареві офіційно змінювати ім'я на Джеймс Бонд.

Студентові факультету інформатики Рафалу Ярощинському, який працює поштарем, не вдасться стати Джеймсом Бондом. Узяти ім'я "агента 007" він прийняв ще рік тому. Проте на шляху до щастя молодика стали посадовці, які відмовили йому у праві взяти ім'я вигаданого супершпигуна. Сам Рафал пояснював своє рішення двома причинами.

"По-перше, щоби довести, що можна досягти чогось неможливого. По-друге, через фінансову користь. Нині я на своїй роботі – ніхто, і в мене нічого немає. Проте коли я стану Джеймсом Бондом, то стану особистістю", - сказав він.

Цього тижня РАГС остаточно відмовив хлопцеві у прохання змінити ім'я. За словами самого Рафала, співробітники установи вважають, що ім'я вигаданого англійського шпигуна може бути використане зі злочинними намірами.

"Посадовці зробили усе, щоби завадити мені змінити ім'я та прізвище. І аргументували це тим, що ім'я. Яке я хочу взяти, можна використовувати для злочинних цілей. Це абсурд!" - сказав Рафал.

Менше з тим від наміру присвоїти ім'я "агента 007" Ярощинський не відмовляється. Поштар уже подав до прокуратури повідомлення про порушення РАГСом карного законодавства. На думку Рафала, посадовці порушили його права і повинні відповісти за це за статтею 231 Карного кодексу, що передбачає покарання для посадових осіб, які не виконуючи своїх обов'язків, шкодять приватним інтересам.

Читайте також:

У мешканця Сінгапуру зникли відбитки пальців

У зоопарку Таїланду показали народження панди

Англійські собаки здають кров, щоб отримати іграшку
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: