Полунична революція. Як порно породжує нові технології - The Atlantic

Якщо б не порноіндустрія, людство досі б користувалося старими відеомагнітофонами.

Протягом більше десяти років, десятки тисяч нових технологій і гаджетів представлялися на щорічній міжнародній виставці споживчих технологій (CES) в Лас-Вегасі. Цього року в сусідньому павільйоні проходила й щорічна торгова виставка компаній порноіндустрії AVN Adult Entertainment Expo.

В переважній більшості, основною аудиторією таких заходів були саме чоловіки, які могли подивитися останні версії телевізорів з плоскими екранами, а потім піти до сусідньої зали та змішатися з порнозірками.

Не випадково, що порнографія безпосередньо пов'язана з технологіями. Вони разом співіснують вже більше десятка років, стверджує автор у статті "Як порнографія змушує людей оновлювати техніку" на The Atlantic.

Відвідувачі CES і AVN поділяють між собою близько 40% відвідувачів. А взагалі, за останні кілька десятиліть, порноіндустрія відіграє важливу роль в стимулюванні впровадження нових технологій.

За словами автора еротичної книги "The Erotic Engine" Петчена Барса, якщо б не порнографія, люди й досі користувалися старими відеомагнітофонами. При перегляді фільмів для дорослих, люди повинні повністю перейматися цим. Саме це дало поштовх, створити більш якісне відеообладнання.

Це так само і вплинуло на поширення кабельного телебачення, сказав Барс. Якісна картинка дозволила створювати різні категорії і буквально змусила людей купувати "преміум канали".

"Порнографія має величезний вплив на технології. Вони дають новий поштовх для розвитку і вдосконалення", - сказав Барс.

Врешті-решт, приватний доступ до порнографії прийшов з Інтернетом.

Порноролики можна було знімати в домашніх умовах ще з появою першої відеокамери, в 70-80 роках. Перша відеокамера буквально змінила світ порно, вона зруйнувала традиційні відмінності між виробником і споживачем. А після того, як Інтернет зробив передачу даних простою і доступною, люди онлайн стали не просто дивитися порновідео, а і обмінюватися ним і заробляти на цьому гроші.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: