Померла найстарша жінка

Найстаріша людина на Землі, японка Йоне Мінагава, померла у віці 114 років.

Йоне Мінагава
news.yahoo.com
Йоне Мінагава пережила більшість своїх дітей.
Найстаріша людина на Землі, японка Йоне Мінагава, померла у віці 114 років.

За розповідями її близьких, Йоне Мінагава до самої смерті залишалася свідомою й енергійною людиною. Вона любила грати на сямісені (японському щипковому триструнному інструменті), а секретом свого довголіття вважала ”гарне харчування й сон”. 

Йоне народилася 4 січня 1883 року, і їй вже було за 50, коли Японія зазнала поразки в Другій Світовій війні. Жінка рано стала вдовою й виховувала п`ятьох дітей, продаючи квіти й овочі в шахтарському містечку на острові Косю.

Йоне Мінагава
news.yahoo.com
Йоне Мінагава задуває свічки на своє 114-річчя.
Жінці погіршало в червні. Померла Йоне Мінагава в будинку людей похилого віку, куди повернулася після лікування. Жінка пережила чотирьох із п’яти своїх дітей. Вона мала сім онуків і дванадцять праонуків.

Зафіксований у Книзі рекордів Гіннеса ”титул” найстарішої людини на Землі Йоне носила лише шість місяців. Вона потрапила туди в січні цього року після того, як пішла з життя американка Емма Тилман. Після її смерті найстаршою людиною на Землі стала американка зі штату Індіана Една Паркер, якій також 114 років.

Японські жінки мають найвищу середню тривалість життя на Землі. За офіційними даними на 2006 рік, вона склала 85,81 року. Середня тривалість життя японських чоловіків - 78,8 років - друга в світі. Довше за японців живуть ісландці - у них середня тривалість життя чоловіків складає 79,4 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: