Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Коко знімалася в документальних фільмах і двічі з'являлася на обкладинці журналу National Geographic.

У четвер, 21 червня, у США в Каліфорнії померла горила Коко. Їй було 46 років.

Горила була унікальною, бо вміла розмовляти мовою жестів, повідомляє Mirror.

Коко могла спілкуватися, використовуючи 2000 "слів" мови жестів.

"Коко торкнулася життя мільйонів як посол всіх горил і символу спілкування та емпатії між видами. Її дуже любили за нею будуть сумувати", - йдеться в повідомленні фонду Gorilla Foundation.

Коко народилася 4 липня 1971 року в зоопарку міста Сан-Франциско. Вже в 1972 році американський зоопсихолог Франсін Петтерсон почала вчити її мови жестів, а через 2 роки Петтерстон і її колега Рональд Кон приєднали Коко до проекту Стенфордського університету і заснували організацію Gorilla Foundation.

Коко знімалася в документальних фільмах і двічі з'являлася на обкладинці журналу National Geographic. У 1978 році першу фотографію для обкладинки журналу Коко зробила сама, сфотографувавши себе в дзеркало. На другому фото, яке було на обкладинці у 1985 році, Коко обіймає кошеня. 

Раніше Мережу підірвало відео, на якому мавпа розірвала ковдру та гралась пір'ям. На відео, оприлюдненому звіринцем, видно, як орангутанг розриває ковдру і розкидає навкруги пір'я. 9-річна самиця неабияк тішиться штучним снігопадом. За лічені секунди пір'ям було засипано і вольєр, і саму мавпу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції