Померле немовля воскресло під час похоронів

Лікарі не змогли врятувати хлопчика протягом чотирьох годин після народження, а вдома батько відкрив труну і побачив, що маля дихає.

Через декілька годин після того, як лікарі констатували смерть недоношеного маляти, він ожив.

В даний час хлопчик, вага якого не перевищує 500 грамів, знаходиться у відділенні інтенсивної терапії.

За інформацією газети The Daily Mail, лікарі повідомили батька маляти, Хосе Альваренга, що його син помер незабаром після народження. Через чотири години сім'я отримала тіло хлопчика для похоронів.

Повернувшись додому з труною, батько відкрив кришку і виявив, що його син дихає. Схопивши маля, він помчав в лікарню. Дитя було поміщене в "інкубатор". По оцінках лікарів, його стан стабільний.

Ернесто Вебер, завідувач відділенням інтенсивної терапії, говорить, що цей випадок заслуговує на пильну увагу. У лікарні буде проведено внутрішнє розслідування.

Звістка про те, що маля вижило потрясла медперсонал пологового відділення клініки. Лікарі говорять, що протягом години після пологів вони намагалися повернути маляти до життя, але їх спроби не увінчалися успіхом - серце маленького хлопчика зупинилося.

Нагадаємо, у червні стався схожий випадок: 84-річна мешканка Польщі прокинулася в морзі після того, як лікар швидкої допомоги констатував її смерть.

Коли жінка із села Яблоново в центральній Польщі втратила свідомість, її чоловік викликав швидку допомогу. За словами представника поліції Януарія Маєвського (January Majewski), лікар, який прибув, вважав жінку мертвою.

Бюро ритуальних послуг забрало тіло жінки до моргу. Однак через кілька годин співробітник моргу помітив, що мішок, у який помістили тіло, ворушиться, і викликав лікаря.

Читайте також:

Аделаджа зізнався, що його послідовники воскресили п'ятьох небіжчиків

Британець воскрес через 30 хвилин після смерті

В США мером міста обраний небіжчик

Покійного "підігнали" під розмір труни

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: