Понад 600 млн. населення працює наднормово

П’ята частина землян працює наднормово, тобто 22% працездатного населення світу, працюють в тиждень більше 48 годин.

П’ята частина землян працює наднормово.Більше шестисот мільйонів людей, тобто 22% працездатного населення світу, працюють в тиждень більше 48 годин. 

Про це повідомляється в доповіді Міжнародної організації праці (МОП) Working Time Around the World. Оскільки в більшості країн прийнятий п’ятиденний робочий тиждень, це означає, що п’ята частина населення зайнята більше дев’яти годин у день.

Найбільше завантажені працівники в сфері ресторанного бізнесу, а також роздрібної й оптової торгівлі. Також МОП зазначає, що можливість влаштуватися на оплачувану роботу для жінок істотно обмежується тим, що їм доводиться господарювати і приділяти цьому багато часу.

МОП вважає, що спробам скоротити робочий день заважають як роботодавці, що використовують понаднормові, так і низькі зарплати, що змушують людей працювати довше, щоб одержувати задовільну для них винагороду. Як рекомендацію МОП пропонує створити спеціальні комісії, щоб стежити за тривалістю робочого дня на підприємствах, а також дотриманням прав трудящих.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: