Дослідження: останній тиждень жовтня - найбільш марний для роботи

Впродовж тижня, починаючи з 26 жовтня, продуктивність праці впаде наполовину. Причина цьому - наближення зимової депресії.

Понеділок, 26 жовтня, виявився найбільш непродуктивним робочим днем впродовж усього року. Через наближення зими у багатьох людей почалася депресія.

За даними дослідження британських вчених, на поточному тижні продуктивність праці впаде на цілих 50%. Працівники почали більше втомлюватися, гірше справляються з своїми обов'язками або зовсім ігнорують роботу.

52% опитаних британців визнали, що в понеділок, 26 жовтня, їм буде важко виконати звичайний обсяг роботи. При цьому 8% зовсім у цей день не пішли на роботу, пославшись на хворобу, з'ясувала компанія Promotur, яка опитала 2 тисяч працюючих громадян.

Як пояснили психологи, відчуття втоми при наближенні зими викликано браком світла.

"Зимова хандра - це не жарт. Вона здатна впливати на ваші робочі показники, заважаючи концентруватися і займатися звичайною рутиною, може позначатися на ваших стосунках, знижуючи лібідо, і на суспільному житті, адже людина стає більш дратівливою і асоціальною", - зазначив доктор Крістіан Джессен.

За його інформацією, тільки у Британії два мільйона таких "проблемних" людей. "Краще лікування - це отримувати більше світла", - наголосив доктор.

Нагадаємо, раніше британські психологи вивели формулу щасливого дня, за якою в поточному році найщасливішим днем було визнано 19 червня. Щасливий день, на думку експертів, забезпечують такі показники: спілкування, можливість насолоджуватися природою, температура повітря і погода, дитячі спогади про канікули, передбачає перебування поза стінами.

Читайте також:

Погана ерекція заважає європейцям робити кар'єру

У Австралії вийшла книга "Путівник у світі офісних психів"

Оголошено вакансію на "найкращу роботу в Бразилії"

Створено нове антикризове реаліті-шоу "Звільни колегу!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: