Поради Грілза врятували заблукалу матір з дитиною в диких чагарях Австралії

Туристи збирали вологу з рослин та позначали місця свого перебування, наслідуючи телезірку.

Мати та син, які протягом 10 днів блукали бушлендом (щільними заростями) в районі Хантер Веллі в Австралії, розповіли, що наслідували британську телезірку Бера Гріллза і це допомогло їм вижити.

Про це повідомляє "Daily Mail".

40-річна Мішель Піттман та її 9-річний син Ділан 2 жовтня вирушили на прогулянку долиною, але загубилися в щільних чагарникових заростях.

"Вони злизували вологу з рослин та розкопували пересохлі русла джерел, аби не зневоднитися, – розповів виконувач обов’язків керівника Хантер Веллі Роб Пост. – Цікаво, що спосіб збору вологи з рослин вони перейняли у Бера Грілза". Бідакам довелося скористатися очеретом замість черевиків, а чашками їм слугувало широке листя. Щоб позначити місце свого перебування, вони прив’язували до дерев траву. Також люди страждали від нещадних укусів комах, до того їм постійно загрожували отруйні змії та павуки.

бер гріллз, австралія, врятовані_2
visualhunt.com
Британський мандрівник Бер Грілз (телепрограма "Вижити будь-якою ціною").

Родина Піттман серйозно занепокоїлася довгою відсутністю мандрівників і повідомила поліцію про їхнє зникнення. Після того, як у понеділок знайшли покинутий автомобіль, розпочалися широкомасштабні пошуки.

Інспектор тамтешньої поліції Джоан Шульц розповіла, що загублених виявили за 10 днів після зникнення. "Вони обоє були в порядку, очевидно, що нарешті змогли заспокоїтися. Вони були дуже голодними, але зі всім іншим – добре". Один з лікарів "швидкої допомоги" додав: "Організм здатен робити дивовижні речі, коли потрапляє у стресові ситуації». 

бер гріллз, австралія, врятовані_1
visualhunt.com
Австралійський бушленд.

Мішель та Ділана шпиталізували до лікарні Сінглтон, де вони відновлюються після переохолодження та пошкоджень шкіряних покривів.

Раніше повідомлялося, що на найвищій горі Кавказу – Ельбрусі –  знайшли тіла трьох українських туристів, які зникли ще у 2004 році. У експедиції брали участь шестеро спортсменів, доля ще трьох українців із тієї експедиції досі невідома.

ВідеоНа Ельбрусі знайшли тіла трьох українських туристів, які зникли ще у 2004 році

Залиште свій коментар