Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порноакторка з українським корінням насмілилася розповісти про своє зґвалтування під час знімання

Жінка додала, що після 13 років роботи у галузі порноіндустрії вона вперше була шокована і плакала.

Канадська порноакторка з українським корінням Ніккі Бенц стверджує, що вона піддавалася сексуальному насильству під час знімання для порнографічної компанії Brazzers.

Вона стверджує, що зазнала насильства під час "сцени зґвалтування", передає Independent. На своїй сторінці в Twitter вона написала ряд повідомлень про те, що вона була залучена до "жахливої сцени".

Жінка скаржиться, що режисер душив її на знімальному майданчику, хоча він будь-які звинувачення заперечує.

"На знімальному майданчику знущанню, зґвалтуванню і насиллюю не має бути місця. Немає значення, ввімкнена камера чи ні", - прокоментувала порнозірка.

Також вона додала, що після знімань почувала жахливо та засмучено і що після 13 років роботи у галузі порноіндустрії вона вперше була шокована і плакала.

Своєю чергою, компанія заявила, що буде розслідувати твердження щодо інциденту і в разі необхідності буде вживати заходів, щоб запобігти такому статися в подальшому. 

Зауважимо, що справжнє ім'я Ніккі Бенц - Алла Мончак. Вона народила в українському місті Маріуполь у сім'ї інженерів. У 7 років вона переїхала з батьками в Торонто, що в Канаді, де і побудувала свою кар'єру. 

Нагадаємо, раніше відома порноакторка розповіла, що означає бути порнозіркою та як змінилося її життя після закінчення кар'єриЗа її словами, вона потрапила у порнобізнес випадково. Дівчина працювала у фетиш-клубах у Лондоні. Пізніше вона знялась у низці БДСМ-сцен та фотосесіях. Після цього їй запропонували поїхати до Парижа на знімання фільму для дорослих.

Залиште свій коментар

Вибір редакції