Порномайбутнє вже тут. Секс-роботи стають гарячим трендом дорослого кіно

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від 2016 кількість пошукових запитів про них зросла на 175%.

Секс-роботи попри острахи науковців стають дедалі популярнішими і викликають неабияку цікавість – і це, звичайно, не могло не позначитись на порнотрендах.

Зокрема керівництво сайту для дорослих xHamster розповіло для Mashable про стрімке зростання таких запитів.

Так, 2017 року на сайті зафіксували 21 тисячу пошукових запитів про секс-роботів. Це на 60% перевищувало їхню кількість у 2016 році – трохи більше 13 тисяч. Рекордним того року  став грудень – майже 4 тисячі разів користувачі жадали побачити близькість людини і робота.

2018 року кількість запитів зросла до 36,7 тисяч, що на 72% відсотки перевищило їхню популярність 2017-го і було на цілих 175% більше за рівень 2016 року – доволі великий стрибок за короткий проміжок часу.

Як розповіли у xHamster, січень 2018-го залишається для секс-роботів найуспішнішим. Юзери шукали кіно з технологічними секс-ляльками майже 6,2 тисячі разів.

Разом з цим Алекс Гокінс, віце-президент ресурсу xHamster, зазначив, що, незважаючи на те, що 2018-й показав найвищу кількість запитів про секс-роботів, 2017-го вони складали найбільшу частину у відстоках від загального пошуку на сайті.

Запити про секс-роботів
xHamster

Раніше один з найпопулярніших порносайтів світу – PornHub – оприлюднив річну статистику. Україна вперше потрапила до списку 20 країн, в яких цим ресурсом користуються найбільше. За тривалістю переглядів відео українці стали четвертими.

Залиште свій коментар

Вибір редакції