Порностудія відкрила геосервіс для прихильників публічного сексу

Прихильники мастурбації та публічного сексу фактично складуть карту, де люблять "втішати себе", тому решта людей буде знати, куди краще не ходити.

Список геосервісів для любителів спілкуватися з друзями, власників автомобілів, туристів і т.д. поповнився стартапов, з допомогою якого люди можуть відзначати місця, в яких вони займалися публічним сексом чи мастурбацією.

Сервіс, зроблений порностудією Pink Visual, вийшов з бети. Ідея FapMapper ( "fap" - сленг, синонім слова "мастурбація") дуже проста: користувачі відзначають на карті місця, де тільки що прийняли участь в якихось сексуальні пригоди (власний сад біля будинку, дах висотки або торговий центр), і коротко описують свої враження.

В описі проекту згадується, що користувачі ігнорують вузьку спрямованість сервісу і використовують його для опису різних переживань. Наприклад, вони повідомляють не тільки про факти мастурбації або секс у громадських місцях, а й про те, де тільки що зустріли шикарну жінку або чоловіка.

На думку творців проекту, таке розширення спрямованості цілком логічно вписується в ідею соціальних сервісів. Ну а одночасно з "враженнями" і "відгуками" користувачі бачать на карті точки, де можна купити продукцію Pink Visual.

Сервіс працює як веб-ресурс і як додаток для iPhone, Droid і Palm Pre. Скористатися ним можуть і рунетчики - у всякому разі, місто Москва і околиці на карті легко розпізнати.

Варто відзначити, що в майбутньому, коли FapMapper накопичить пристойну базу інформації, цей сервіс можна буде використовувати не тільки за прямим призначенням.

Наприклад, за допомогою нього можна буде встановити улюблені ексгібіціоністів і прихильників екстремального сексу місця, і обходити їх стороною "від гріха подалі".

Нагадаємо, недавно на пляжі в Таїланді затримали росіян за публічний секс.

Читайте також:

У Таїланді заарештували росіян за п'яну оргію на пляжі

Джон Леннон був онаністом

Іспанських підлітків навчатимуть мастурбації

У Сирії почалася онлайн-війна прихильників і ворогів мастурбації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: