Пошта дякує Гаррі Поттеру

Ажіотаж навколо виходу сьомої книги Джоан Роулінґ про Гаррі Поттера допоміг установити рекорд в історії пошти.


Ажіотаж навколо виходу сьомої книги Джоан Роулінґ про Гаррі Поттера допоміг установити рекорд в історії пошти, повідомила Всесвітня поштова спілка, що діє під егідою ООН. 

"21 липня американські листоноші доправлять нетерплячим читачам 1,8 мільйона примірників останньої, сьомої книги про пригоди Гаррі Поттера та його друзів, а загалом пошта вручить за цю добу 2,4 мільйона книг. За всю історію поштова служба ніколи не доправляла стільки примірників одного видання в один день", - ідеться в прес-релізі організації. 

Першими читачами книги, замовленої поштою через інтернет, стануть громадяни США, Великої Британії, Франції, Канади та Швейцарії. 

Ажіотажний попит на книгу пояснюють тим, що авторка анонсувала загибель двох головних героїв, не сказавши, кого саме. 

"Тільки за два роки - з 2005 по 2006 - кількість простих і міжнародних посилок зросла на 11%. Це означає, що поштові служби всього світу наразі щодня доставляють своїм клієнтам понад 16 мільйонів пакетів на день, або 6 мільярдів на рік", - наголошено в прес-релізі. 

Всесвітня поштова спілка, створена 1874 року, стала установою ООН з 1948 року. Вона регулює й удосконалює міжнародні поштові послуги.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: