Поштова робітниця виграла 71 млн. доларів

42-річна скромна поштова робітниця Анджела Келлі виграла в британській лотереї найбільший за всю історію приз.

Поштова робітниця виграла 71 млн. доларів
Factnews.ru
У рік Келлі заробляє близько 16 тисяч фунтів стерлінгів.
42-річна скромна поштова робітниця Анджела Келлі виграла в британській лотереї найбільший за всю історію приз - 35,4 млн. фунтів стерлінгів, що складає близько 71 млн. доларів.

За повідомленням телекомпанії Sky, Келлі дізналася про виграш тільки в понеділок вранці, хоча розиграш відбувся в п'ятницю, коли прийшла на роботу в поштове відділення в центрі Глазго.

Спочатку вона подумала, що квиток ціною в півтора фунти приніс їй виграш в 10 фунтів. Потім Анджела попросила колег перевірити, чи дійсно цифри на її квитку співпадають з тими, що оголошують лотерейщики. І нарешті, Келлі подзвонила по телефону в лотерейне відомство, щоб переконатися, що номери її квитка - дійсно виграшні.

Переконавшись в цьому, вона, за свідченням колег, "стала абсолютно істеричною". Товариші по службі щиро раділи за Анджелу, яку добре знали з багаторічної спільної роботи. Щоб заспокоїти щасливиця, їм довелося усадити її і налити їй чашку чаю.

Врешті-решт Анджела заявила, що більше на роботу не прийде, і відправилася додому на таксі. Келлі також повідомила телекомпанії, що щаслива виграти таку суму, але тільки зараз починає це усвідомлювати - вона в шоці і до неї щаслива звістка ще не цілком дійшла.

Вона народилася і виросла там же, в Іст Кілбрайді, під Глазго, ходила в місцеву школу. Анджела розлучилася з чоловіком Джері, що працює там же, де вона, і живе з 14-річним сином в будинку ціною в 40.000 фунтів стерлінгів, а в рік заробляє близько 16 тисяч. На пошті вона працює понад 10 років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: