Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Усмішка Чеширського кота. В Мережі висміяли кумедний фоторобот, опублікований британською поліцією

Користувачі почали бурхливо жартувати у коментарях.

Поліція Ворвікшира, що у Великій Британії, опублікувала фоторобот грабіжника, проте портрет вийшов занадто кумедним і зовсім не схожим на реальне обличчя людини.

Малюнок опубліковано на сторінці правоохоронців у Twitter.

На фото зображено фоторобот чоловіка у чорній шапці, з товстою шиєю і великою головою. Він має легку неголеність на всій нижній частині обличчя, проте найбільша увага спрямована на його рот: він неприродньо великий і згинається в усмішці, схожій на посмішку Чеширського кота із "Аліси в Країні Див".

"Ми опублікували фоторобот підозрюваного у вчиненні пограбування в Стретфорді у лютому. Якщо у вас є інформація, будь ласка, зв'яжіться з нами", - йдеться у повідомленні правоохоронців.

Під публікацією з'явилися коментарі користувачів, які сміялися з фотографії правоохоронців.

Проте поліція поставилася до жартів осудливо, зазначивши, що справа є досить важливою, і від рук грабіжника серйозно постраждала жінка.

"Ми можемо підтвердити, що це реально і що ми очікували вашої уваги! Але жарти вбік, фоторобот було створено з наданого опису, і це серйозно, оскільки жінка була жертвою жахливого злочину. Сподіваємось, що ваші відгуки допоможуть визначити злочинця і притягнути його до відповідальності швидше", - написали правоохоронці.

Нагадаємо, у День сміху українські патрульні поліцейські вирішили згадати про курйозні виклики, які траплялися їм під час роботи. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції