Поспішайте побачити масштабний метеоритний дощ. Над Україною розпочався зорепад

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найкрасивіша частина зоряного дощу буде ближче до світанку.

У ніч проти понеділка, 13 серпня, українці зможуть побачити найбільший зорепад року - метеоритний дощ Персеїд

Із 22:00 небо осяють до 80 спалахів за годину. Їх буде добре видно навіть неозброєним оком. Утім, краще це робити за містом подалі від ліхтарів. Найкрасивішу частину зоряного дощу астрономи обіцяють ближче до світанку. Відсьогодні Персеїди спалахуватимуть щоночі аж до 24 серпня, але вже не так активно, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

"За рік земля переходить на цей слід і все, що там залишилось, випадає в атмосферу землі. Всі пилинки. Все, що там було, згорає. І ви бачите метеор, коли та пилинка починає палати. Зірка впала, метеор із того матеріалу, який комета принесла", - розповів астрофізик Георгій Ковальчук.

Персеїди, 2018, інфографіка, серпень, зорі
ТСН.ua

 

ВідеоЧас загадувати бажання. Сьогодні українці зможуть побачити найбільший зорепад року

Час загадувати бажання. Сьогодні українці можуть побачити найбільший зорепад року - метеоритний дощ Персеїд. Із десятої вечора небо осяють до восьми десятків спалахів за годину. І їх буде добре видно навіть неозброєним оком. Утім, краще це робити за містом - подалі від ліхтарів. Найкрасивішу частину зоряного дощу астрономи обіцяють ближче до світанку. Відсьогодні Персеїди спалахуватимуть щоночі аж до 24 серпня. 

Час загадувати бажання. Сьогодні українці зможуть побачити найбільший зорепад року

Залиште свій коментар

Вибір редакції