Поттера продадуть з аукціону

Комплект книг про Гаррі Поттера з автографом їх автора буде проданий з молотка на благодійному аукціоні.

Сім книг про Гаррі Поттера з автографом їх автора Джоан Роулінг будуть продані наступного тижня на благодійному Інтернет-аукціоні, повідомив представник аукціону еBay.

За даними організаторів торгів, це єдиний у світі повний комплект романів з автографами Роулінг, і тому вони розраховують виручити за нього більше 20 тисяч фунтів стерлінгів. Ці гроші будуть перераховані до добродійного фонду, в якому працює свекруха Роулінг Барбара Мюррей.

"Це буде оригінальне вкладення коштів, книги вже викликали чималий ажіотаж," - сказала представник фонду "Книги закордон" (Books Abroad), що забезпечує школи по всьому світу навчальною літературою.

З моменту заснування фонду щойно виповнилося 25 років. З нагоди цієї знаменної дати Роулінг і вирішила піднести йому подарунок.

В даний час комплект книг знаходиться під суворою охороною в поліцейській дільниці в місті Хантлі в шотландському графстві Абердіншир. Поліцейські погодились охороняти книги після того, як банк, до якого спочатку звернулися улаштовувачі аукціону, відмовився взяти на себе таку відповідальність.

"Це вельми незвичайне прохання, але ми були раді допомогти," - сказав один із поліцейських.

У ніч на 21 липня в світ вийшла остання, сьома, книга про хлопчика-чарівника "Гаррі Поттер і смертельні мощі". Вихід кожної з книг епопеї супроводжувався масштабною рекламною кампанією та ажіотажем серед відданих "поттероманів", серед яких є і діти, і дорослі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: