Повіям Амстердама будуть видавати державні кредити

Голландські чиновники звернули увагу на працівниць кварталу червоних ліхтарів: їм теж допоможуть боротися з кризою.

Влада Амстердама вирішила звернути увагу на проблеми найприбутковішого сектора міської економіки: легальної проституції.

Чиновники обіцяють видавати кредити представниця найдавнішої професії, не можуть отримати позики в звичайних кредитних організаціях.

Багато банків відмовляються виділяти кредити повіям, які працюють в знаменитому на весь світ кварталі червоних ліхтарів голландської столиці.

В рамках "Проекту 1012", що має реформувати відомий район, міська рада отримала безліч прохань з боку власників публічних будинків та їх співробітниць про полегшення доступу до кредитних ресурсів.

"Досі працівникам секс-індустрії було дуже непросто узяти кредит в банку. Те, що вони не можуть отримати звичайний кредит або оформити іпотеку або яку-небудь позику в звичайному банку, створює для них певні ризики", - заявив представник міської влади.

Нагадаємо, чиновники голландської столиці планують витратити 30 – 40 мільйонів євро на "очистку" знаменитого району червоних ліхтарів. У рамках програми, деякі борделі та кафе-шопи (спеціальні заклади, де продають марихуану) замінять готелями, ресторанами і магазинами. Для працівників секс-індустрії влада хоче залишити лише невелику частину району.

Читайте також:

Повії пропонують секс-послуги за антикризовими цінами

Квартал червоних ліхтарів в Амстердамі може стати історією

Туристи з усього світу їдуть в Україну за дешевим сексом

Епідемія грипу забрала роботу в мексиканських повій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: