Поїздом, автостопом і пішки за Полярне коло

У незвичаній подорожі Олександр Волощук відвідає українські громади та вивчить життя корінних народів Росії.

Полярне коло
Чернігівський мандрівник має намір перетнути Полярне коло. (Фото: moscow-chukotka.com)

Чернігівський мандрівник, спеціальний кореспондент газет "Сіверщина" та "Біла хата" Олександр Волощук вирушив у експедицію за Полярне коло. Про це повідомив друг мандрівника, редактор газети "Сіверщина" Василь Чепурний.
 
Як передає кореспондент УНІАН, він розповів, що Волощук з Києва поїздом добирається до Кургана, звідки вирушить автостопом на північ Росії. У Кургані він гостюватиме в єпископа Тобольського і Сибірського Української православної Церкви Київського патріархату Варуха, дід якого похований у Чернігові. 

"Волощук подорожуватиме по українських громадах, вивчатиме життя корінних народів Росії. Він уже має кілька адрес для ознайомлення з репресіями наших земляків у суворому краї в часи сталінщини", - уточнив Чепурний.


 
Він також зазначив, що чернігівський мандрівник планує пройти понад 300 кілометрів "мертвою залізницею" – її будівництво було припинено після смерті Йосипа Сталіна.

"Головна проблема для подорожуючого – як переправитися через ріки, що не мають ні поромів, ні мостів", - сказав Чепурний.
 
Він підкреслив, що газета "Сіверщина" слідкуватиме за мандрівкою свого спеціального кореспондента, а сайт видання її висвітлюватиме . 

Минулого року чернігівський мандрівник Олександр Волощук здійснив подорож на Далекий Схід. Протягом майже півроку він подолав понад 3000 км.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: