Працевлаштовані мешканці Лондона стали вуличними волоцюгами

Поліцейські провели невелике розслідування, встановивши особистості 20 бродяг, і дізналися, що ніхто з них фактично не є бездомним.

Як з'ясували лондонські поліцейські, багато жебраків "підробляють" на вулицях британської столиці вечорами, маючи при цьому й офіційне джерело доходу, пише у вівторок, 11 серпня, британська газета The Daily Mail.

Поліцейські провели невелике розслідування, встановивши особистості 20 волоцюг, і дізналися, що ніхто з них фактично не є бездомним (раніше "несправжніх" жебраків було трохи більше половини). Більше того, з'ясувалося, що одна з жінок виходить на вулицю після роботи, щоб якомога швидше заробити на новий кухонний гарнітур.

Що стосується доходу лондонських жебраків, то, як вважають в поліції, він складає приблизно 200 фунтів за ніч, якщо мова йде про п'ятницю або суботу. Виходить, що лондонці, які "підробляють" жебраками у вихідні, одержують 20 тисяч фунтів на рік. А якщо займатися жебракуванням щодня, можна отримувати до 70 тисяч. І все це, підкреслює The Daily Mail, суми, які не обкладаються податками.

Читайте також:

Якщо діти-жебраки, то батьки мають бути в'язні!

Американські бомжі - активні користувачі інтернету

У Мінську бомжів "переконали" не жити в місті

Запорізькі маніяки задля розваги вбивали та спалювали людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: