Прем'єр Ізраїлю сконфузився, переплутавши Бориса Джонсона з Єльциним

Прем'єр Ізраїлю сконфузився, переплутавши Бориса Джонсона з Єльциним

Фото: Associated Press

Нетаньягу заявив, що перевіряв пильність членів уряду.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Бенджамін Нетаньягу заявив на засіданні уряду, що зустрівся з Борисом Єльциним під час свого візиту до Лондона у вихідні, переплутавши його з прем'єрміністром Великої Британії Борисом Джонсоном. 

Відео курйозу з'явилося на сторінці ізраїльського прем'єра у Twitter, передає Haaretz.

"Я повернувся з дуже приємного візиту до Лондона, де я зустрівся з прем'єр-міністром Борисом Єльциним та міністром оборони США", - сказав Нетаньяху на початку зустрічі. 

Його підлеглі швидко почали його поправляти, припустивши, що він мав на увазі "Джонсона", а усміхнений Нетаньягу відповів, сказавши, що він просто перевіряє їхню уважність.

Борис Єльцин, який помер 2007-го році, був першим президентом Російської Федерації між 1991 та 1999 роками. Термін Єльцина перекрив перший термін прем'єр-міністра Нетаньяху між 1996 та 1999 роками.

Користувачі Twitter швидко відреагував на останній конфуз Нетаньяху, опублікувавши низку дотепних жартів.

Це не перший подібний конфуз Нетаньягу. У березні він заявив, що перебуває з офіційним візитом в Афганістані, переплутавши його з Азербайджаном.

У грудні минулого року Нетаньягу заявив, що його дружина Сара перебувала з офіційним державним візитом у Нікарагуа, коли насправді вона була у Гватемалі.

Нагадаємо, дружина прем'єра Ізраїлю Сара Нетаньягу під час офіційного візиту до України викинула хліб та сіль, якими подружжя зустрічала українська сторона в аеропорту. Це потрапило на численні відео. В Офісі президента України заявили, що Сара Нетаньягу не хотіла проявити якусь неповагу до України. Нетаньягу навіть записав відеозвернення з цього приводу.

Зеленський зустрівся з Нетаньягу: що обговорювали та про що домовилися

Зеленський зустрівся з Нетаньягу: що обговорювали та про що домовилися

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація