Президент Індонезії випустив альбом власних пісень

Президент Індонезії Сусіло Бамбанг Юдойоно випустив третій альбом власних пісень під назвою "Еволюція".

Президент Індонезії Сусіло Бамбанг Юдхойоно випустив третій альбом власних пісень. Чергове "дітище" глави держави отримало назву "Еволюцію" і містить десять музичних композицій у виконанні автора.

Як і всі попередні роботи, президентська збірка складається з ліричних балад, що оповідають про історичну спадщину індонезійського народу, про любов до батьківщини, про світле майбутнє країни.

"У своїх піснях я розповідаю про власні почуття, які переповнюють мене, про те, як бути президентом густонаселеної мусульманської країни і однієї з найбільш демократичних держав в світі", - підкреслив Сусіло Бамбанг Юдхойоно на презентації альбому.

За словами автора, своєю творчістю він намагається прищепити любов підростаючому поколінню до історичного коріння, культури, аби індонезійці пишалися своєю країною і присвячували своє життя творенню її світлого майбутнього.

Новий альбом в інструментальній обробці, створений в тісній співпраці з музикантом Йоки Суріо Прайоно, включає деякі з пісенних композицій Сусіло Бамбанг Юдхойоно, такі як Untukmu Anak Manis ("Для тебе, миле дитя") і Selamat Berjuang ("Успіхи у вашій боротьбі").

Читайте також:
Ріанна боїться співати в Індонезії
Потужний землетрус в Індонезії: зруйновані два готелі
В Індонезії врятовані 19 пасажирів затонулого судна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: