Дмитро Мєдвєдєв пообіцяв розібратися "з усіма"

Мєдвєдєв пообіцяв покарати всіх учасників заворушень на Манежній площі.

Дмитро Мєдвєдєв ввечері в неділю, 12 грудня, зробив у своєму мікроблозі на Twitter запис, що стосується теми заворушень на Манежній площі.

"І останнє - на сьогодні. По Манежній. У країні і в Москві - все під контролем. З усіма, хто гадив, розберемося. З усіма. Не сумнівайтеся", - написав президент РФ. Про які конкретно заходи йде мова, не уточнюється.

Раніше в неділю Мєдвєдєв вислухав доповідь міністра внутрішніх справ Рашида Нургалієва про заворушення, після чого заявив, що схвалює дії міліції, що застосувала силу до порушників порядку.

У ході несанкціонованого мітингу, який футбольні фанати та представники націоналістичних рухів провели на Манежній площі 11 грудня, було затримано близько 65 осіб. Їх протримали у відділеннях міліції до ранку наступного дня, склали акти про адміністративні правопорушення і відпустили.

Повідомлялося, що деяким із затриманих наказано з'явитися до міліції для подальших розглядів. Однак даних про порушення кримінальних справ не надходило.

Відомо, що зіткнення мітингуючих з ОМОНом почалися після того, як учасники акції побили кількох людей з неслов'янською зовнішністю, що опинилися на Манежній площі. Коли міліціонери почали захищати потерпілих, мітингувальники напали й на них. Крім того, повідомлялося, що кілька аналогічних нападів було скоєно в метро.

В ході безладів постраждали 29 осіб.

Читайте також:

У Москві ОМОН завадив опозиції вимагати Росію без Путіна

Футбольні фанати влаштували криваву бійню по всій Москві

Відомий блогер створює "російський WikiLeaks"

Російська опозиція об'єдналася в коаліцію "За Росію без свавілля та корупції"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: