Президента Франції зобразили у вигляді ляльки Вуду (відео)

Адвокат президента Франції Ніколя Саркозі Тьєррі Ерзог зажадав у видавництва K&B вилучити з продажу ляльку Вуду, що зображає главу республіки.

Про це повідомляє газета Monde.

Згідно з релігією Вуду, через ляльку, що використовується при чаклунстві, можна впливати на людину, яку вона зображає. Обряд з лялькою Вуду використовується, як правило, щоб завдати шкоди людині.

"Ніколя Саркозі доручив мені попередити Вас про те, що незалежно від свого статусу і популярності, він володіє абсолютним і ексклюзивним правом на використовування власного зображення", - йдеться в листі адвоката видавництву, опублікованому в Monde.

K&B випустило ляльки Вуду в двох варіантах, "для хлопчиків" і "для дівчаток" - одна іграшка зображає Саркозі, інша - його суперницю по президентській кампанії 2007 року соціаліста Сеголен Руаяль. До кожної ляльки додається по 12 голок і підручник, в якому пояснюється, як користуватися незвичайними предметами.

Придбати ляльку можна у французьких книжкових магазинах з 9 жовтня за ціною 12,95 євро (загальний тираж 20 тисяч екземплярів).

"Історія Ніколя Саркозі починається, як роман, в 17-му столітті, в сім'ї гордих угорців", - так починається "самовчитель" з користування лялькою Вуду, що зображає президента Франції.

ВідеоЯк вуду веде до суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: