Придбайте прем'єра! Недорого!

Кандидата в прем'єри Бельгії виставили на продаж в Інтернеті.

Кандидат у прем'єр-міністри Бельгії Ів Летерм, якому доручено сформувати новий уряд Бельгії, виставлений у четвер на продаж на сайті eBay у бельгійській зоні Інтернету, передає кореспондент РИА Новости.

Поки свої пропозиції з купівлі політика-фламандця висунули 24 відвідувачі сайту, внаслідок чого "рейтинг вартості" Летерма виріс до 465 євро.

Оголошення про продаж Летерма супроводжується фотографією, на якій він зображений під час роботи на земельній ділянці в костюмі та при краватці.

"З середи він нам більше не потрібен," - такою фразою виділив свій лот продавець - уродженець франкомовного бельгійського міста Лувен ля-Нев.

У середу комісія зі внутрішніх справ парламенту Бельгії, більшість членів якої представляє нідерландомовний регіон Бельгії - Фландрію, проголосували за розділення за мовною ознакою брюссельського виборчого округу Халле-Вільворде.

Якщо це рішення затвердить парламент країни, то приблизно 120 тисяч бельгійців-носіїв французької мови, що живуть у районах навколо Брюсселя, позбудуться можливості голосувати за кандидатів франкомовного регіону країни - Валлонії.

Депутати-валлони, що покинули зал на знак протесту в момент початку голосування, сприйняли рішення колег фламандських депутатів як "оголошення війни".

Як відзначають спостерігачі, цей недружній крок фламандців по відношенню до валлонів ще більше ускладнить Летерму процес формування уряду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: