Принц Чарльз став найголовнішим трудоголіком Британії

Принц Уїльям та принц Гарі минулого року взяли участь лише у двох десятках різноманітних заходів.

У 2008 році спадкоємець британського трону принц Чарльз Уельський очолив рейтинг найбільш завантажених громадською роботою представників монаршої родини.

Пальмою першості йому поступилася єдина дочка королеви Великобританії Єлизавети II, принцеса Анна.

Згідно з оприлюдненою сьогодні інформацією в спеціальному офіційному бюлетені Court Circular, принцеса вшанувала своєю участю в минулому році 534 заходи, а принц Чарльз – цілих 560.

За словами Тіма О'Донована, який складає такий рейтинг протягом вже 30 років, вперше за довгий час звання трудоголіка королівської сім'ї завоював принц.

"Спадкоємець відвідав просто величезну кількість заходів і провів безліч аудієнцій", - зазначив він.

Втім, наголосив О'Донован, що стосується безпосереднього спілкування з людьми, то принцеса "як і раніше недосяжна". За кількістю офіційних візитів, церемоній відкриття та низки акцій Анна також майже удвічі випереджає Чарльза - 299 проти 166.

Дещо знизилась кількість заходів, в яких взяла участь 82-річна королева Єлизавета II - з 440 в 2007 році до 414 в минулому.

Поки що значно відстають принци Уїльям та Гарі. Обидва вони зараз активно освоюють ази військової майстерності і цього року стануть навчатися на пілотів бойових гелікоптерів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: