Прип'ять, Детройт чи Крако. Спробуйте вгадати місто-привид за фото. Тест

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Окрім Прип'яті, у світі існує безліч безлюдних міст, які застигли у часі.

Живучи у великому місті, важко уявити, що натовп і тиснява бувають не скрізь. У світі існують і порожні міста, або міста-примари. Назва романтична, однак це цілком реальні об'єкти, туди навіть можна потрапити, деякі з них навіть входять в екскурсійні тури. Список таких міст вельми великий.

Одним із таких привидів є Прип'ять. Вона була побудована за 3 км. від АЕС, щоб стати домівкою для вчених і робітників, які працювали на станції. Проте вибух на ЧАЕС, який стався 30 років тому, призвів до катастрофи і місто вимерло.

Окрім Прип'яті, у світі існує безліч таких безлюдних міст, які застигли у часі – якісь через техногенні катастрофи, якісь – через людську недбалість. Ми вирішили підготувати тест щодо найвідоміших міст-привидів нашої планети, спробуйте вгадати за фотографією, що це за місто.

.

Минуло вже 30 років від дня страшної трагедії, яка сколихнула цілий світ, – вибуху на Чорнобильській атомній електростанції. Однак зона відчуження досі нікого не залишає байдужим, щороку до Прип'яті та Чорнобиля приїздять сотні туристів із усього світу.

До річниці трагедії ТСН.ua також підготував низку власних матеріалів - в одному ми з'ясували, як зона відчуження стала меккою для туристів та що потрібно знати мандрівникові, який збирається поїхати до покинутого атомограду (клікніть на зображення, щоб перейти до матеріалу).

Також ви можете здійснити віртуальну прогулянку до Прип'яті, подивившись панорами міста-привида, зняті в 360 градусів. Тут ви можете пройтися головною площею міста та зазирнути у порожні будівлі, занедбані часом. 

Живучи у великому місті, важко уявити, що натовп і тиснява бувають не скрізь. У світі існують і порожні міста, або міста-примари. Назва романтична, однак це цілком реальні об'єкти. Список таких міст вельми великий. Одним із таких привидів є Прип'ять. Ми вирішили згадати інші міста-примари в усьому світі, такі само покинуті, як і Прип'ять (клікніть на зображення, щоб перейти до матеріалу). 

Залиште свій коментар

Вибір редакції