Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Пробачте мені". Знедолений британець залишив пса у церкві зі зворушливою запискою

"Не можу уявити, щоб він жив зі мною на вулиці”.

В англійському місті Блекпул знайшли собаку, який був прив’язаний до вівтаря у церкві зі щемливою запискою від знедоленого господаря.

Про це пише BBC.

Собаку знайшли служителі католицької церкви Найсвятішого Серця. Поруч із собакою лежала записка, у якій господар написав про те, чому покинув свого улюбленця. Він розповів, що попрощатися із псом було дуже важко.

"Цей собака - дуже важлива частина мого життя, і я просто не розумію, як мені ще вчинити", - йшлося у листі.

Автор також зазначив, що він переживає не найкращі часи, тож не хоче наражати собаку на погане життя.

"У мене зараз дуже важкий період в житті, і я просто не можу уявити, щоб він жив зі мною на вулиці, змерзлий та голодний… Я люблю тебе, і мені дуже, дуже, дуже шкода", - додав він.

У листі знедолений розповів про хворобу лап собаки та про сподівання на нову домівку для чотирилапого. 

Як звати собаку, невідомо, тож йому дали прізвисько Крекер. Королівське товариство з боротьби із жорстоким поводженням з тваринами (RSPCA) повідомило, що він почувається добре й про нього піклуються.

"На жаль, іноді в житті людей настають дійсно важкі часи, і їхні обставини можуть змінитися докорінно. Серце розривається від думки, що десь там хтось сильно сумує за Крекером і переживає за нього", - сказав Інспектор RSPCA Вілл Лемпінг.

Якщо найближчим часом власники Крекера не заберуть його, собаці шукатимуть нових господарів.

Нагадаємо, вбитий горем господар загубив свого кота, але не втратив віри і знайшов пухнастика сім років потому. У цьому йому допомогли сучасні технології. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції