Продавець комп'ютерних ігор купив душі 7,5 тисяч користувачів

Інтернет-магазин GameStation вирішив перевірити, скільки користувачів читають угоду, з умовами якої погоджуються, - і включив туди пункт про продаж душі.

1 квітня британський інтернет-магазин GameStation включив до "Угоди користувача" пункт про те, що покупець зобов'язується надати магазину свою душу в безстрокове володіння.

Таким чином магазин, який торгує ігровими консолями та іграми, вирішив перевірити, скільки покупців читають цю угоду. З її умовами кожен користувач повинен погодитися перед здійсненням покупки.

Як виявилося за результатами експерименту, продати свою душу погодилися 7,5 тисяч користувачів або 88% від загальної кількості покупців.

До угоди GameStation включив такий пункт: "Розміщуючи замовлення на цьому веб-сайті в перший день четвертого місяця 2010 н.е., ви погоджуєтеся надати нам можливість, яка не підлягає передачі іншій особі, заявляти про наші права, зараз і завжди, на вашу безсмертну душу. Якщо ми захочемо скористатися цією можливістю, ви погоджуєтеся відмовитися від вашої безсмертної душі і будь-яких претензій на неї протягом 5 (п'яти) робочих днів з моменту отримання письмового повідомлення від gamesation.co.uk або його авторизованих представників".

При цьому GameStation надав користувачам можливість прибрати цей пункт з угоди - для цього треба було натиснути на посилання "Анулювати передачу душі". Уважним покупцям магазин дарував купон на знижку в 5 фунтів стерлінгів.

Читайте також:

У Новій Зеландії продали з аукціону пляшки з душами діда і дівчинки

В Прибалтиці видають кредити під заставу "безсмертної" душі

Ватикан продав церкву "Червоному дияволу"

Першоквітневий жарт про введення євро в Болгарії розгнівав МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: