Продаються глибоководні ділянки

Компанія Lo'ihi Development Co має намір почати продаж на аукціоні ділянок землі в океані, на які покупці не зможуть потрапити ще багато сторіч.

Компанія Lo'ihi Development Co має намір почати продаж на аукціоні ділянок землі в океані, на які покупці не зможуть потрапити ще багато сторіч. Річ у тім, що зараз вони знаходяться на глибині більше 1000 метрів нижче рівня моря - на підводному вулкані Lo'ihi в Тихому океані.

Незабаром сайт компанії буде підготовлений для офіційного продажу ділянок за початковою ціною 39,95 доллара. Покупці отримають брошуру і "акт покупки", але так само, як і ті, хто купує зірки, навряд чи зможуть назвати себе власниками, повідомляє АР.

"Яка афера? – говорить співрозробник ідеї Норм Ніколс. - Якщо ви справді вважаєте, що в цьому є щось, з чим ви не можете змиритися, вас ніхто не примушує купувати. Це придумано заради забави".

На веб-сайті компанії розміщено рекламу: "Lo'ihi Seaview Estates: Нерухомість Майбутнього". На фото офіс з продажу - пором посеред океану. Підприємці з Гонолулу Ніколс і його бізнес-партнер Лінда Крамер планують організувати також онлайн-чати і листування для обговорення деталей - назв вулиць, форми правління тощо. А щороку в день сміху, 1 квітня, вони мають намір проводити зустрічі "асоціації домовласників" на кораблі.

Учені поки не знають, чи стане коли-небудь вулкан Lo'ihi сушею. Багато хто припускає, що якщо це і трапиться, то десь через 10 тис. років, а, може, і пізніше.

Стівен Левінс, голова держкомітету у справах споживачів, сказав, що якщо підприємці не жартують, то можуть виникнути проблеми. "Але якщо сайт сприйметься, як жарт, і ніхто серйозно не розглядатиме придбання цих ділянок, то це міняє справу", - сказав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: