Прокляття є справжніми: у США пастор католицької школи вилучив з бібліотеки книги про Гаррі Поттера

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він вважає, що закляття у дитячій книзі є справжніми.

У США з бібліотеки однієї з католицьких шкіл Нешвілла (штат Теннессі) вилучили всі книги британської письменниці Джоан Роулінг про магічний світ Гаррі Поттера. Про це повідомляє видання Tennessean.

Пастор школи Ден Рихіл вирішив вилучити книги. За його словами, перш ніж ухвалити таке рішення, він проконсультувався з кількома американськими і ватиканськими екзорцистами, які порекомендували вилучити романи про Гаррі Поттера з бібліотеки.

"Ці книги показують магію як щось одночасно хороше і погане, що не є правдою, але фактично є розумним обманом. Прокляття і заклинання, описані в книгах, є справжніми прокльонами і заклинаннями. Під час прочитання людиною існує ризик того, що будуть викликані злі духи в присутності людини, що читає текст", - йдеться у листі пастора, розісланому батькам учнів. 

Ребекка Хаммел, завідувачка школами католицької єпархії Нешвілла, на запит преси відповіла, що кожен пастор має право ухвалювати подібні рішення в межах своєї школи, тому Ден Рихіл діє в межах повноважень. Але батьки вирішують, що дітям читати вдома.

Нагадаємо, 2 квітня повідомлялося, що у місті Кошалін на півночі Польщі група католицьких священиків знищила у вогні книги про Гаррі Поттера.

Відео Католицька школа у США вилучила зі своєї бібліотеки книжки про Гаррі Поттера

Так вирішив шкільний священник. У книжці про хлопчика-чарівника панотець виявив прояви екзорцизму, мовляв витвір Джоан Роулінг може змусити читачів викликати злих духів за допомогою заклинань та прокльонів.  

Католицька школа у США вилучила зі своєї бібліотеки книжки про Гаррі Поттера

Залиште свій коментар

Вибір редакції