Проморожування, прожарювання чи пропарювання: який метод оброблення ґрунту обрати

Проморожування, прожарювання чи пропарювання: який метод оброблення ґрунту обрати

Як продезінфікувати землю? / Фото: Pexels

Щоб виростити здорову розсаду, потрібно спочатку знезаразити ґрунт і насіння. Як продезінфікувати землю? Існують три способи, і який з них найкращий — читайте в матеріалі ТСН.ua.

Вважається, що зараження рослин відбувається у 80% через інфіковане насіння, але в 20% випадків воно залежить від наявності інфекції у ґрунті, до якого висівається розсада. Існують три способи знезаразити землю, однак не всі вони однаково ефективні.

Проморожування

Фахівці вважають, що проморожування ґрунту не дає відчутного результату в боротьбі з комахами-шкідниками чи у знищенні патогенної мікрофлори. Навіть якщо впродовж одного місяця земля буде піддаватися впливу негативних температур (до -20 градусів), можна позбутися лише великих личинок комах.

А ось проти дрібних, типу нематодів, павутинного кліща та іншої ґрунтової мікрофлори, проморожування неефективне, адже вони не бояться морозів.

Прожарювання

Прожарювання вважається більш ефективним методом дезінфекції ґрунту. Однак його використовують лише в крайньому разі, оскільки воно також вб'є і корисну мікрофлору, а також змінить структуру ґрунту та його хімічний склад.

Фахівці зазначають, що прожарювання — найефективніший спосіб стерилізувати землю від комах та будь-яких хвороб. Для цього ґрунт розсипають невеликим шаром на деко, щоб було 2-3 см товщини. А потім прогрівають у духовці за температури 200 градусів протягом 30 хвилин. Можна й більше за необхідності. Ґрунт повинен почати підгорати. Після цього духовку потрібно вимкнути, а землю залишити всередині до повного охолодження. Далі ґрунт додатково обробляють різними препаратами з корисними грибками та бактеріологічними культурами.

Пропарювання

Це найбільш м'який метод, який все ж залишається доволі ефективним. Завдяки пропарюванню можна знищити комах на будь-якій стадії їхнього розвитку та патогенну мікрофлору.

Хоча під час пропарювання також гине велика частка корисної мікрофлори, однак хімічний склад ґрунту не змінюється.

Для цього землю потрібно насипати до досить великої ємності, наприклад, до банки, каструлі чи рукава для запікання. Попередньо ґрунт зволожують. Потім пропарюють доти, доки по всій своїй товщі він не почне парувати. Для цього його ставлять до духовки на 20-30 хвилин (температура до 150-200 градусів).

Можна також пропарити ґрунт у мікрохвильовій печі. Для цього виставляється 15 хвилин, але відлік часу повинен початися з того моменту, коли земля запарує. Коли ґрунт охолоне, його також потрібно обробити препаратами з корисними грибками і бактеріями.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація