Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пропозиція мрії: італійське село продає будинки за один євро і дає 10 тис. доларів на проживання

Пропозиція мрії: італійське село продає будинки за один євро і дає 10 тис. доларів на проживання

Так мешканці хочуть вберегти село від зникнення.

Раніше в альпійському селищі Локана проживало 7 тис. людей, однак населення скоротилося до 1,5 тисячі. Щоб село не зникло зовсім, тут вирішили залучати нових жителів. Селяни пропонують переїхати до Локани, придбавши будинок всього за 1 євро, пише CNN.

Але це не все: сім’ям, які збираються переїхати, тут видаватимуть фінансову підтримку, яка становитиме 10 тис. доларів впродовж трьох років. Ця пропозиція працює, якщо у охочих є діти, а мінімальна щорічна зарплата дорослих - 6 тис. євро.

Локана розташована у гірському регіоні, поруч - Швейцарія та Франція. До селища кличуть насамперед молодих людей, які працюють віддалено. Також тут, запевняють мешканці, можна почати власну справу: у Локані залишилися магазини та бари, які не працюють та які можна відновити.

Однак дослідники кажуть, що у такої пропозиції є й негативний бік. Щоб це спрацювало, потрібні медичні та інші сервіси, щоб люди не виїжджали з села. Щороку в Локані фіксують близько 40 смертей і лише 10 народжень.

Фотогалерея Пропозиція мрії: італійське село продає будинки за один євро і дає 10 тис. доларів на проживання (8 фото)

Нагадаємо, у Каліфорнії відкрили вакансію доглядача маяка. Тут пропонують працювати у парі і жити на острові, де розташований маяк, а також зарплатню розміром 130 тис. доларів та харчування. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції