Прощальна прогулянка: британець взяв свого смертельно хворого пса на гору для останньої мандрівки разом (зворушливі фото)

Песик Монті любив прогулянки зі своїм господарем, а тому той вирішив здійснити останню спільну подорож.

Власник пса за допомогою тачки взяв свого улюбленця, який хворів на лейкемію 18 місяців, в останню подорож на гору Уельсу, перш ніж вихованець помер. За тиждень здоров'я лабрадуделя Монті погіршилося і він помер, але тримався з останніх сил, щоб сім'я його власника могла відсвяткувати День батька.

Про це пише Mirror.

Відомо, що Карлос Фреско, власник готелю з Лондона, виховував 10-річного Монті від дитинства, і вони завжди любили разом здійснювати тривалі прогулянки пагорбами у всій Великій Британії. Утім, 18 місяців тому у лабрадуделя діагностували лейкемію. Десятирічний пес спочатку добре відреагував на хіміотерапію, але вісім тижнів тому рак повернувся.

І тоді Карлос вирішив зробити останні дні Монті незабутніми, востаннє піднятися разом на Пен-і-Фан. Для цього він взяв тачку, в яку посадив улюбленця, і віз його під час усієї поїздки.

Чоловік розповів, що, хоча Монті був слабкий в поїздці, "він насолоджувався всією увагою" доброзичливців.

"Зовні він виглядав добре, але через рак він не отримував достатньо кисню для своїх м'язів - він міг трохи ходити, але не далеко", - сказав пан Фреско.

За тиждень здоров'я Монті погіршилося і наприкінці червня він помер. Містер Фреско відвіз Монті назад до Лондона для похорону в сімейному саду. Карлос додав, що Монті помер біля його ліжка, але додав, що він тримався через те, щоб сім'я могла відсвяткувати День батька.

"Ми спали в зимовому саду мого друга, і рано вранці наступного дня я побачив Монті в саду. Він увійшов і згорнувся калачиком у підніжжя мого ліжка - і коли я прокинувся наступного разу, він помер. Він був дуже особливим хлопчиком і був поруч зі мною протягом десяти років. Дай боже здоров'я і надобраніч, малюку", - сказав власник лабрадуделя.

Нагадаємо, в англійському селі Бакленд Ньютон, графство Дорсет, несподівано знайшовся собака і повернувся до господарів через 11 років після зникнення. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2939
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація