Прощавай, школо!

Мрія жителя Сирії закінчити школу здійснилася лише через 27 років.

Сирійська пустеля
Через непрості життєві обставини, важке та бідне життя, необхідність виховувати п'ятьох дітей чоловік не міг завершити шкільну освіту з 1980 року
Житель сирійського селища Махджа Мухаммед Ахмед чекав здійснення своєї заповітної мрії закінчити школу аж 27 років. Йому вдалося зробити це лише на 52-у році життя, повідомляє сирійська газета "Ас-Саура".

Через непрості життєві обставини, важке та бідне життя, необхідність виховувати п'ятьох дітей він не міг завершити шкільну освіту з 1980 року. Тільки недавно йому, нарешті, вдалося одержати свідоцтво про закінчення школи, заробивши на випускних іспитах високий бал.

Як сказав після цього щасливий немолодий випускник, якого ще називають Абу Касем (батько Касема), "через 27 років напружених зусиль, роботи і старань здійснилася моя мрія".

Зараз Мухаммед хоче продовжити навчання в Дамаському університеті та стати студентом факультету шаріату, оскільки працює муедзином у місцевій мечеті. Він переконаний, що, будучи старанним студентом, здатний завершити університетське навчання до того, як стане глибоким старцем.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: