"Просто допомогла": в Австралії жінка голіруч повернула акулу назад у море

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінка каже, що зовсім не боялася.

Мешканка Австралії Меліса Хатейер голіруч повернула акулу в океан з пляжного басейну.

Про це повідомляє The Daily Mirror.

Хатейер працює агентом з нерухомості. За її словами, вона зробила те, що зазвичай робить в офісі, – переміщує тих, хто потребує нової домівки.

Хетейер плавала зранку у басейні у передмісті Кронулла на півдні Сіднея. На відео, яке зробила донька жінки, видно, як Хатейер безстрашно плаває поряд з акулою.

Згодом жінка піднімає її на руках, переносить до краю басейну і кидає назад у океан. Люди, що спостерігають, голосно підтримують її.

Тепер жінка набула неабиякої популярності. Про неї пишуть у ЗМІ і запросили взяти участь у ранковому шоу.

Мелісса розповіла: "Я загнала її на мілину, потім зловила, кинула назад і врятувала її".

На захоплені коментарі телеведучого вона відповіла: "Я не була (налякана). Просто думала, що вона потрапила у пастку цього скельного басейну, і мені потрібно було їй допомогти".

"Я агент з нерухомості, моя робота полягає у тому, щоб допомогти людям переїхати до їхніх ідеальних будинків. Я просто допомогла акулі переселитися до океану", – додала вона.

У агенстві теж поділилися цим відео і додали до запису хештег #типоваМел.

Нагадаємо, нещодавно біля берегів Флориди рибалка виніс з води на собі акулу. Йому вдалося вибратися на берег, але акула ніяк не хотіла відпускати свою здобич. Тепер користувачі соціальних мереж сваряться: чи етично було вбивати маленьку акулу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції