Провідниця до Вищих вимірів назвала точний рік, коли закінчиться війна: "На РФ насувається щось страшне"

Провідниця до Вищих вимірів назвала точний рік, коли закінчиться війна: "На РФ насувається щось страшне"

Коли закінчиться війна в Україні – передбачення / Фото: Associated Press

Ая прогнозує тяжкі часи в Росії та усунення Путіна.

Провідниця до Вищих вимірів Ая вважає, що війна в Україні закінчиться 2024 року. Вона наголосила, що про це свідчить багато знаків.

Про це вона сказала на ютуб-каналі "Мій світ".

"Я точно-преточно знаю, що закінчення війни буде 2024 року. Зі Всесвіту до мене прийшло слово – договір. Завдяки цьому закінчиться війна. Всередині літа щось дуже страшне насувається на Росію. Можливо, ці події будуть вирішальними для закінчення війни. Коли цього року в РФ святкували "день перемоги", там ішов сніг. У нас було тепло, тобто навіть природа транслювала свою високу вібрацію. Навіть ця рання весна, ці лелеки – природа постійно говорить, що буде закінчення", – каже Ая.

Провідниця до Вищих вимірів зазначила, що диктатора Путіна "наступного року не буде на Красній площі під час святкування 9 травня".

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, переможниця "Битви екстрасенсів" назвала країну, яка може зупинити війну в Україні.

Читайте також: 

Яким буде рік Дракона? Що очікувати у 2024 році? Астрологічний прогноз

Яким буде рік Дракона? Що очікувати у 2024 році? Астрологічний прогноз

Повʼязані теми:

Наступна публікація