Пухнастому мільйонеру погрожують

Дворняжка Трабл, що успадковувала в серпні цього року 12 мільйонів доларів від своєї господині, американки Леони Хелмслі, одержує листи із погрозами.

Хелмслі, колишня власниця "візитівки" Нью-Йорка - хмарочоса Empire State Building, - що померла на початку серпня у віці 87 років, залишила найбільшу частку свого статку улюбленому собаці на прізвисько Трабл.

Як повідомляється, Трабл уже одержала більше двадцяти листів із погрозами.

Леона Хелмслі з болонкою Трабл
news.yahoo.com
Леона Хелмслі зі своєю улюбленицею та головною спадкоємицею Трабл
"Я уб'ю собаку, я збираюся її викрасти, мені потрібні 12 мільйонів доларів," - цитує слова зловмисників друг Хелмслі Джон Коуді. Він також додав, що Трабл почувається чудово і про неї добре піклуються.

80-річний брат покійної Елвін Розенталь, якому дісталося трохи менше, ніж собаці - 10 мільйонів доларів - відмовляється виконати волю сестри та прийняти під свою опіку собаку з мільйонним приданим. Йому, за умовою заповіту, було доручене управління трастовим фондом, з якого і фінансуватиметься розкішне життя Трабл і її похорони у разі смерті.

До своїх онуків Хелмслі була за життя ще менш щедра, ніж до брата: тільки двоє дітей її сина Джея, померлого в 1982 році, одержали в спадок 5 мільйонів доларів за умови, що вони відвідуватимуть могилу батька не рідше разу на рік. Інші два внуки, згідно з заповітом, не одержали нічого "з причин, які їм відомі".

Проте ще один нюанс заважає виконати заповіт Хелмслі, що побажала, щоб восьмирічна Трабл після смерті була похована в її мавзолеї. Керівництво кладовища категорично заявило, що похорони тварин в цьому елітному й респектабельному місці виключені.

Свого часу Леона Хелмслі разом із чоловіком Гарі, нині також покійним, заснували гігантську бізнес-імперію, що володіє найпрестижнішою нерухомістю в Нью-Йорку, а також мережею готелів у різних регіонах США.

Американська преса за життя Хелмслі нагородила її прізвиськом "королева скупості". Як розказував один з її колишніх співробітників, вона одного разу сказала: "Лише маленькі люди платять податки". Незважаючи на те, що сама Хелмслі це заперечувала, в 1992 році їй довелося провести півтора роки у федеральній в'язниці за ухилення від сплати податків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: