Пустотливий Байден та беззуба голлівудська зірка. Позитивні новини тижня

ТСН.ua зібрав цікаві новини за останні робочі дні.

Наприкінці робочого тижня ТСН.ua зібрав найприємніші новини за останні дні.

За останні 7 днів юзери сміялися над жартівливими фото Демі Мур без переднього зуба та дивувалися неймовірному торнадо на Гаваях. Крім того, користувачі цього тижня побачили найдовшу піцу у світі та бійку кенгуру та вівчарки. 

ПУСТОТЛИВИЙ БАЙДЕН

Колишній віце-президент США Джо Байден нагадав про себе користувачам соціальних мереж зворушливим відео, на якому ніжно цілує в щоку студентку Університету Морган в Балтиморі, США. 

БІЙКА КЕНГУРУ З ВІВЧАРКОЮ

Житель австралійського штату Новий Південний Уельс Ентоні Хартлі зняв на відео сутичку німецької вівчарки і великого кенгуру. Він зауважив забіяк-тварин, коли проїжджав повз на автомобілі. Звірі билися близько 20 хвилин. 

 

БЕЗЗУБА ДЕМІ МУР

Голлівудська акторка Демі Мур приголомшила фанів відвертим селфі. Так, днями селебрітіс стала гостею шоу Джиммі Фелллона, з яким поділилася дуже особистою фотографією.

На фото Демі постає без переднього зуба. За словами акторки, у неї випало два зуби, проте на світлині вона зображена без одного. Акторка посміялася із себе разом із ведучим. 

 

 

НЕЙМОВІРНЕ ФОТО ТОРНАДО

На Гаваях гаряча лава, яка виливається із вулкані Кілуауеа, утворює фантастичні вихори пару в Тихому океані. На фото - зустріч вогню і води, які вдалося зафіксувати фотографу Брюсу Оморі. 

Зустріч вогню і води: у Мережі з’явилося неймовірне фото торнадо, утвореного гарячою лавою в океані
Bruce Omori

НАЙДОВША ПІЦА У СВІТІ

У каліфорнійському місті Фонтана встановили офіційний рекорд, там приготували найдовшу піцу у світі. Американцям на чолі з Феш Асваді, засновником печей для піци "Pizza Ovens" вдалося спекти піцу довжиною у два кілометри за 8 годин. 

 

ЛЮДИНА, ЯКА БЕЗ СТРАХІВКИ ВИДЕРЛАСЯ НА ХМАРОЧОС

Французький екстремал, людина-павук Ален Робер видерся на найвищий готель Барселони.

Як справжній герой фільму, він ліз догори без страхувальних мотузок, чіплявся за будівлю голіруч. І зрештою здолав 29 поверхів. 

ВідеоФранцузький екстремал видерся на найвищий готель Барселони без страховки

НАЙСТАРША ПЛАНЕТИ СОНЯЧНОЇ СИСТЕМИ

Американські вчені дослідили, що скелясте ядро Юпітера сформувалося менш ніж за мільйон років після початку Сонячної системи. За 2-3 млн років ядро планети стало в 50 разів більше за сучасну масу Землі. Попередньо вчені створювали комп'ютерні моделі народження Юпітера. Таким чином, вчені виявили найстаршу планету Сонячної системи. 

Залиште свій коментар