"Путіна всередині не було": Charlie Hebdo опублікував карикатури на падіння російського Ту-154

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У Росії малюнки назвали "мазаниною".

Відомий французький сатиричний тижневик Charlie Hebdo опублікував карикатури на падіння літака Ту-154 російського Міноборони.

На одному малюнку зображений літак, що падає, а на його борту артисти протяжно співає звук "а". Зображення супроводжується підписом: "Репертуар хорів червоної армії розширюється".

На другій карикатурі також намальований літак, але підпис стосується російського президента: "Погані новини... Путіна всередині не було".

Офіційний представник Міноборони РФ Ігор Конашенков назвав карикатури "мазаниною", і додав, що "якщо це і є прояв справжніх "західних цінностей", - їх власники і захисники приречені. Щонайменше, на самотність в майбутньому ", передає Дождь.

Нагадаємо, вранці 25 грудня Ту-154 Міноборони Росії впав у Чорне море, виконуючи плановий рейс в Сирії, на авіабазу Хмеймим. На борту перебували 92 людини: військовослужбовці, артисти ансамблю імені Александрова, які повинні були зіграти святковий концерт для російських військових, дев'ять журналістів та голова благодійного фонду "Справедлива допомога" Єлизавета Глінка. Уламки літака були знайдені через кілька годин в 1,5 км від узбережжя в районі Сочі на глибині 50-70 метрів.

Ту-154 найімовірніше упав через помилку пілота

Ту-154 найімовірніше упав через помилку пілота

Наступна публікація