Радісна зустріч собаки та хворого господаря зворушила мільйони користувачів (відео)

Чоловік повернувся додому після лікування епілепсії.

22 січня рятувальний благодійний шотландський відділ із захисту тварин виклав відео зустрічі свого господаря собакою, яке набрало 7 мільйонів переглядів у Мережі.

Як повідомляє Daily Mail, хазяїн собаки Марк О'Нілл страждає на епілепсію, тому був змушений провести тиждень у лікарні в Лондоні. Подруга Марка, Керріган Реннігейд, зняла на відео теплу зустріч чоловіка собакою.

Стаффордський бультер'єр, на ймення Петч, не міг стримати своєї радості, коли його господар повернувся додому після тижня перебування у лікарні.

Відео привернуло увагу 7 мільйонів користувачів. На ньому видно, що тільки-но Марк відкриває двері, собака зразу починає стрибати та облизувати його.

Зазначимо, Марк та Керріган взяли собаку з притулку рік тому. Коли пара вперше відвідала Петч, він не стрибав та не гавкав. "Я не була впевнена, але Марк сказав, що ми маємо дати йому шанс, і працівник притулку вивів його до нас, щоб ближче познайомитися. Це було як день і ніч, він був зовсім іншим собакою", - розповіла дівчина.

Нагадаємо, 6 листопада у Мережі з'явилося відео засмученої собаки Діксі, яка проводжала до школи хлопчика. Песик розчулив майже 240 тисяч юзерів своєю тугою за господарем.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: