"Раніше у нас помирала кожна шоста людина, нині - кожна друга". Кличко знову обмовився в прямому ефірі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цього разу у міського голови виникли проблеми з математикою.

Мер Києва Віталій Кличко вчергове обмовився в прямому ефірі

Це сталося у п'ятницю, 22 лютого, під час його спілкування з ведучим на телеканалі NewsOne, коли міський голова звітував про смертність у відділеннях інтенсивної терапії.

"Якщо раніше помирала кожна шоста людина, що потрапила у відділення інтенсивної терапії, то наразі тільки кожна друга. Це дуже важливо - ми піднімаємо рівень, ми рятуємо життя", - заявив Кличко.

Сміятися чи плакати. Послухайте, як міський голова міста Києва Кличко хвалиться: «Якщо раніше у відділенні інтенсивної терапії помирала кожна шоста людина, то тепер – кожна друга». Перемога, вважає мер столиці України. Людина повторює завчені фрази, не вникаючи у суть. Тому й не усвідомлює, коли щось перекручує і виголошує дурниці. То сміятися нам чи плакати? Хоча, що за питання. Адже це не Кличко керує містом, а мафія забудовників, яку він привів, та інші гидотні мармизи. Плачте, тепер, кияни, спостерігаючи за тим, як наше місто руйнують. До слова, Кличко ще очолює партію «Блок Петра Порошенка»? Очолює ж?

Опубликовано Tetyana Vysotska Пятница, 22 февраля 2019 г.

Ймовірно, він мав на увазі мав зворотний процес - що вмирати стали менше. Швидше за все, Кличко хотів сказати, що рівень смертності зменшився з 1/2 до 1/6.

Нагадаємо, з мером Києва Віталієм Кличком стався словесний конфуз на економічному форумі у Давосі наприкінці січня. Під час обговорення діджиталізації української столиці мер не зміг вимовити це слово англійською мовою. Він кілька разів намагався сказати "digitalization", але у нього так і не вийшло цього зробити. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції