Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Раритетний фастфуд: в Ісландії показали куплені 10 років тому бургер і картоплю фрі

Зовні їжа не змінилася – час над її виглядом не владний.

В Ісландії показали, який вигляд має раритетний фастфуд. Там виставили на огляд бургер та картоплю фрі 10-літньої давності, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Час і бактерії кардинально не змінили зовнішнього вигляду продукції, якої в Ісландії більше не купити. Адже популярна в усьому світі мережа ресторанів McDonald’s там не працює з 2009 року.

Відео Бургер та картоплю фрі 10-річної давнини показали в Ісландії

Час і бактерії кардинально не змінили зовнішнього вигляду продукції, якої в Ісландії більше не купити. Адже популярна в усьому світі мережа ресторанів "Макдональдс" там не працює з 2009 року. Ісландці віддають перевагу власним виробникам. 10 років тому один із місцевих жителів вирішив лишити чізбургер та картоплю на згадку. З часом побачив, що вони не псуються.    

Бургер та картоплю фрі 10-річної давнини показали в Ісландії

Ісландці віддають перевагу власним виробникам. 10 років тому один із місцевих жителів вирішив лишити чізбургер та картоплю на згадку про іноземний фастфуд. А коли з часом побачив, що вони не псуються, вирішив показувати харчі на публіці.

Тепер цінний експонат зберігають в одному з ісландських хостелів й охоче демонструють туристам та інтернет-користувачам, бо з місця зберігання фастфуду ведуть онлайн-трансляцію, за якою щодня спостерігають майже півмільйона людей.

Як повідомлялося, цієї осені в Одесі сталося масове отруєння фастфудом. Після нього було вирішено провести перевірки місць, де торгують такою їжею.

Залиште свій коментар

Вибір редакції