Рейтинг Інтернет-запитів: українців цікавить "кількість ідіотів у Росії"

У січні 2010 року українці найбільше шукали в Інтернеті інформації про вибори президента, фільм "Наша Russia" та цікавилися "кількістю ідіотів у Росії".

Компанія "Яндекс" склала рейтинг популярності пошукових запитів за січень 2010 року серед українських користувачів свого пошукового сервісу.

За оприлюдненою статистикою, перше місце посіла тема виборів президента України – загальна кількість запитів перевищила 110 тисяч. Зокрема, інтерес користувачів викликав кандидат на посаду глави держави Сергій Тігіпко (8 місце рейтингу, 20800 запитів), і чутки про те, що Юлія Тимошенко закриває доступ до "Однокласників" і "Вконтакті" (12900 запитів і 12 місце).

На другому місці виявилися запити, пов'язані з фільмом "Наша Russia. Яйця долі" - понад 91 тисяча запитів.

Але найнесподіваніша пошукова тема в січневому рейтингу зльотів - це "кількість дебілів в Росії" (3 місце, 50900 запитів). Запит пропонувався у варіаціях "кількість ідіотів в Росії", "кількість дурнів в Росії" і "кількість найтупіших в Росії".

Тут справа в роботі самої пошукової системи - якийсь час за цими запитами першим посиланням видавалася сторінка сайту "Вконтакті". З цього приводу в Уанеті та Рунеті були поширені численні "демотиватори", які закликали користувачів "забити у пошук "кількість ідіотів у Росії" і посміятися".

Крім того, як завжди зростанням інтересу користувачів супроводжувалися свята - зокрема, Водохреща (4 місце, 50800 запитів) і Старий Новий рік (5 місце, 44800 запитів).

Читайте також:

Російський депутат продав домен maidan.ru за 1500 доларів

Google запустив власну соціальну мережу на основі Gmail

Сайт Вконтакте.ру оголошений порнографічним ресурсом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: