Реклама комп'ютерної гри з фальшивою Клінтон налякала американців

Реклама комп'ютерної гри з фальшивою Клінтон налякала американців

Гіларі Клінтон / Фото: AFP

На відео можна було побачити промову держсекретаря США Гіларі Клінтон, а зверху на екрані спливав банер з написом "Напад Північної Кореї".

 Рекламний ролик, що представляє комп'ютерну гру Homefront, який був розміщений на YouTube, викликав шок у мільйонів користувачів Інтернету.

На відео можна було побачити промову держсекретаря США Гіларі Клінтон, а зверху на екрані спливав банер з написом Breaking News. North Korea attacks - "Терміновий випуск новин. Напад Північної Кореї". У біжучому рядку внизу повідомлялося, що ООН проводить термінове засідання у зв'язку з атакою Північної Кореї на Сполучені Штати.

Як повідомляється, ролик подивилися близько 1 млн осіб, і багато хто з них визнали ролик "образливим". При цьому видавництво, що випустило гру, заявило, що відео повністю відповідало тематиці гри.

Відзначимо, що гра присвячена бойовим діям між ураженими кризою США і Кореєю, дві частини якої об'єдналися в одну державу.

Нагадаємо, восени розгорівся скандал навколо використання у комп'ютерній грі образу Фіделя Кастро. Кубу обурило те, що у новому американському шутері лідера революції вбивають.

Читайте також:

У США чоловік відчув себе жабою з відеогри та потрапив під машину

Психологи виявили, що агресивні комп'ютерні ігри не шкідливі, а корисні

Геї протестують проти гри, в якій їх вбивають

Повʼязані теми:

Наступна публікація