Рекламу морозива з образом Обами визнали расистською

Творіння російських рекламників, де на фоні Капітолію вони зобразили темношкірого чоловіка, стало причиною для скандалу.

Холодокомбінат російського міста Єкатеринбурга вирішив рекламувати своє морозиво за допомогою образу президента США Барака Обами.

Рекламу шоколадно-ванільного морозива "Дует" з написом "У всіх на вустах - Темне в Білому!", на якому зображений якийсь чорношкірий чоловік на фоні Капітолія, вважають проявом расизму.

Скандал розгорівся, коли рекламна картинка була опублікована на сайті Ads Of The World. На питання  блоггера, чи є це расизм, багато хто з відвідувачів сайту відповів "так".

Як сказав глава правозахисній організації "СОВА", що базується в Москві, не дивлячись на те, що зображення саме по собі не несе агресивного навантаження, воно все одно може розпалити расистські настрої.

Компанія "Схід", яка розробила цю рекламну акцію, завірила, що зображення не несе ніякого расистського значення. За словами авторів реклами, цією картинкою вони просто відзначають факт, що в Білому домі є чорний президент.

Андрій Губайдуллін, який створив рекламу, заявив, що вона не є расистською, оскільки Росія має відмінну від західних країн точку зору на расову приналежність. "Для Росії це не расизм. Це всього лише веселість, не більш", - заявив творчий директор рекламного агентства.

Якщо вивчити інші рекламні плакати морозива, створені цією фірмою, можна погодитися з тим, що навряд чи йдеться про злий намір, швидше про вульгарність і навмисне балансування на межі фолу з метою викликати цікавість будь-якого характеру.

Образ президента Обами не вперше використовується російськими рекламодавцями, починаючи з дати його обрання на цю посаду. Так, зображення чорношкірого президента в Москві використовували в рекламі солярію і мережі стоматологічних клінік з гаслом про "повну стоматологічну демократію".

В США досі продаються "передвиборні" презервативи Obama condoms із слоганом не "для простих білих хлопців".

В кінці лютого вибухнув ще один расистський скандал. Газеті The New York Post довелося вибачатися за карикатуру з шимпанзе, що викликала обурення правозахисників, які побачили в ній образливий расовий натяк на президента Обаму та його план спасіння економіки. У газеті була опублікована карикатура Шона Делонаса, що зображає поліцейських, які стріляють в шимпанзе. При цьому один з них говорить: "Їм доведеться знайти когось іншого, щоб написати новий антикризовий проект".

Читайте також:

На російському телебаченні відмовилися показувати жорстокі ролики ДАІ

В Україні побільшало скінхедів та неонацистів

Принца Гарі звинуватили в расизмі

Обаму зобразили у вигляді мертвого шимпанзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: