Рентгенівські знімки голови Гітлера виставили на Інтернет-аукціон

Користувач он-лайн аукціону eBay продає два рентегнівські знімки, як він стверджує, самого фюрера.

Он-лайн аукціон eBay виставив на продаж два рентгенівські знімки, на який, ймовірно, зображена голова нацистського фюрера Адольфа Гітлера.

Стартова ціна лота - 1600 доларів. Торги завершаться через шість днів - 27 квітня.

Власник знімків стверджує, що це копії, зроблені американськими військовослужбовцями невдовзі після війни. Оригінали зробили через два місяці після того, як 20 липня 1944 року на Гітлера було скоєно невдалий замах.

Знімки датовані 19 вересня 1944 року. Гітлер наклав на себе руки 30 квітня 1945 року в Берліні. Користувач eBay, який виставив лот на продаж, зазначає, що рентген голови Гітлера дістався йому від батька, який, у свою чергу, отримав знімки під час військово-медичної служби у Вашингтоні.

За його інформацією, інші копії як і раніше знаходяться в сховищах Державного архіву США. Організатор торгів підкреслив, що він не є членом жодних націоналістичних організацій і не пропагує теорію переваги арійської раси.

Водночас до 23 квітня тривають торги з продажу малюнків Адольфа Гітлера. 13 картин, які належать його пензлю, виставив британський аукціонний дім Mullock's. Утім, живопис Гітлера представляє собою скоріше історичну, ніж художню цінність. На малюнках зображені переважно квіти, собачки, будиночки.

Продається і автопортрет фюрера. На ньому Гітлер зобразив себе в образі чоловічка в коричневому костюмі, що сидить на кам'яному мосту. У нього немає очей, носа і вух, проте характерний зачіс волосся та ініціали А. Н. над фігурою.

Читайте також:

Одеські нацисти хочуть влаштувати парад на честь Гітлера

Автопортрет Гітлера без очей, носа і вух продадуть з аукціону

Гітлера позбавлять звання почесного громадянина

У Німеччині продають газети з цитатами Гітлера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: